Kryptowaluty stają się dzisiaj powoli, acz nieubłaganie naszą codziennością. Z tego też powodu należy koniecznie orientować się, czym one są i w jaki sposób można nimi zarządzać. W zdobyciu tych informacji na pewno pomoże nam witryna Kryptoportal.pl. Co tam znajdziemy? Jakie podstawowe informacje o kryptowalutach możemy poznać już teraz?

Kryptowaluty – finansowa potęga

Przede wszystkim warto znać definicję kryptowalut. Jest ich wiele – jedna określa kryptowaluty jako innowacyjny system księgowości, druga z kolei porównuje je do wirtualnej waluty. Każde określenie zawiera w sobie ziarno prawdy, jednak warto wiedzieć, że generalnie notowania krypto trudno dość jednoznacznie opisać. Przede wszystkim rządzą się one zasadami wolnego rynku oraz mogą oznaczać nie tylko pieniądze sensu stricte, lecz także nieruchomości, usługi…

Wykres Bitcoin

Do jednych z najpopularniejszych kryptowalut należy na pewno Bitcoin o stabilnym i w pełni zdecentralizowanym systemie, który, co istotne, działa przez całą dobę każdego dnia w tygodniu. Na stronie Kryptoportal.pl znajdziemy kurs kryptowalut online, wykres przedstawiający zmiany notowań w poszczególnych dniach oraz informacje na temat czynników wpływających na zmianę kursu.

Wykres Ethereum

Drugą dość popularną walutą jest Ethereum. Zdobyła ona swoją renomę ze względu na możliwość pozyskania funduszy ICO. Kryptoportal oferuje nam tu podobnie jak w przypadku Bitcoin pełen zakres informacji zacząwszy od notowań poprzez ważne terminy a na ciekawostkach skończywszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here