Wysyłasz paczki do Polski? Czy wiesz jak nadać przesyłkę taniej i wygodniej?

Z pośrednictwa kurierów korzystamy coraz chętniej, w różnych okolicznościach. To wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach.

Mieszkając za granicą lub przebywając w dłuższej zagranicznej podróży spotykamy się z potrzebą wysyłki paczki do Polski. Bez względu czy są to świąteczne prezenty, podarunki dla bliskich, okazjonalnie zakupione przedmioty, pamiątki czy też dodatkowy nadbagaż, zazwyczaj szukamy szybkich, wygodnych a przy tym tanich rozwiązań. Takie też są przesyłki kurierskie, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne i dostępne dla wszystkich.

Tanie przesyłki kurierskie z Przesyłarka.pl

Dziś wysyłka paczki z zagranicy nie musi być droga, a jej nadanie nie wymaga znajomości rynku logistycznego w danym kraju. Wystarczy dostęp do internetu by w kilka minut nadać paczkę do Polski. Jest to możliwe dzięki brokerom usług kurierskich. Broker to pośrednik, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z usług kurierów w dużo niższych cenach. Dzięki serwisom jak Przesyłarka.pl w kilka minut samodzielnie wycenisz transport paczki, porównasz oferty wszystkich przewoźników i zamówisz kuriera bezpośrednio do domu, firmy, hotelu. Wszystko to bez kolejek i wizyt w oddziałach pocztowych czy kurierskich, bez umów, bez zbędnych formalności, rejestracji kont w serwisie.

Przesyłarka.pl współpracuje z czołowymi firmami kurierskimi, za pośrednictwem których realizowany jest transport krajowy i międzynarodowy. By skorzystać z taniej przesyłki kurierskiej nie ma konieczności rejestracji konta użytkownika w serwisie, a wycenę przesyłki otrzymujesz natychmiast po skorzystaniu z kalkulatora wyceny w serwisie. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer zlecenia, który pozwala na śledzenie przesyłki. Jest to wygodna opcja, która dostępna jest już u większości przewoźników.

wycena przesylki

Bez drukowania listu przewozowego?

Czy brak dostępu do drukarki to duży problem w przypadku kuriera? Jakiś czas temu owszem, dziś nie jest to problem ponieważ w ofercie standardowych usług kurierskich są usługi, w których nadawca nie otrzymuje etykiet do druku, przywozi je kurier. To szczególnie wygodna opcja np. podczas podróży gdy nadajesz kurierem swój bagaż. By skorzystać z takiej formy wysyłki należy wybrać usługę, która nie będzie miała ikonki drukarki.

Czas transportu na terenie krajów europejskich średnio wynoszą od 3 do 5 dni roboczych, a koszt paczki z Niemiec do Polski, która ważyć może do 30 kg to 89,99 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here