Chcesz otrzymywać zniżki i rabaty, ale noszenie karty to problem? Jak wybrać nowoczesność

Współcześnie stajemy się coraz bardziej mobilni. Chcemy korzystać z dostępu do sieci, nie musieć martwić się o to, gdzie jesteśmy oraz mieć wszystko w jednym miejscu. Starym sposobem, który wiele firm nam oferuje są programy lojalnościowe – ale w postaci kolejnej karty, którą gdzieś trzeba nosić. Jak to ominąć?

Dlaczego karta?

            Karta  lojalnościowa to wynalazek, który jakiś czas temu stał się podstawowym wyposażeniem każdego kupującego. Sklep obuwniczy, drogeria, sklep spożywczy, a nawet sklepy z damską bielizną czy męskimi garniturami – na każdym kroku spotykasz się z programem, który ma za zadanie przywiązać Cię do sklepu. Nie jest to jednak rozwiązanie niekorzystne, a wręcz przeciwnie – opiera się na symbiozie.

Co otrzymasz w zamian?

            W zamian otrzymujesz bowiem korzystne ceny, rabaty, liczne bonusy ekskluzywne oraz kampanie promocyjne. Karta jest tu potwierdzeniem, że należysz do elitarnego grona wspierającego dany sklep. Rozwiązania, dostępne między innymi za pośrednictwem Zencard, sprawiają, że możesz korzystać z tego rodzaju ofert jeszcze prościej.

Jak być nowoczesnym?

            Nowoczesne rozwiązania w zakresie programów lojalnościowych oferują klientom coraz więcej rozwiązań. Przede wszystkim oparte są one o aplikacje mobilne, które umożliwiają porzucenie niewygodnych kart lojalnościowych. Wszystko, co potrzebne, otrzymujemy w aplikacji, którą można darmowo pobrać z ogólnodostępnego sklepu z aplikacjami. Nowoczesne zarządzanie relacjami z klientem daje wiele możliwości i otwiera je zarówno przed konsumentami, jak i przed przedsiębiorcami.

Nie rezygnuj z niczego      

            Nie warto jednak zamykać się na jakąkolwiek formę programów lojalnościowych. Zbieranie nalepek, pieczątek czy skanowanie aplikacyjnej karty jest równie istotne i może sprawić, że takie rozwiązania, dostępne między innymi za pośrednictwem Zencard, są podstawową formą walki o klienta. Zyskuje na nim i on, i przedsiębiorca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here