Partner logistyczny na wagę złota

Właściciele firm, które funkcjonują w oparciu o dostarczany towar, dobrze wiedzą jak istotne jest pozyskanie terminowego i godnego zaufania partnera logistycznego, który wykona zlecenie dostawy na czas.

Trudne poszukiwania na rynku transportowym

Choć rynek transportowy pełen jest różnorakich firm i przedsiębiorstw świadczących usługi w zakresie dostaw towarów, to jednak trudno znaleźć partnera, który będzie się odznaczał terminowością oraz skuteczną spedycją towarów. Nie jest to jednak zadanie niemożliwe, czego dowodem jest firma transportowa Transport Europa Logistics, zlokalizowana w podpoznańskim Bogucinie. Firma TEUL specjalizuje się w transporcie drogowym, dysponując bardzo szeroką flotą, nowoczesnych pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej ładowności do 24 ton. Cechą rozpoznawczą firmy TEUL jest terminowość wykonywanych dostaw i zleceń, której firma dochowała w ponad 98 procentach dotychczas wykonanych zleceń.

Jakość sama w sobie

Firma TEUL to doświadczony gracz na rynku transportu lądowego. Posiadając flotę nowych pojazdów, a także doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę pracowników, przedsiębiorstwo stale poszerza grono swoich zadowolonych klientów. TEUL świadczy usługi transportowe, ale także i magazynowe, udostępniając powierzchnię hal i magazynów. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedsiębiorców, ale również do klienta indywidualnego. Decydując się na podjęcie szerszej i dłuższej współpracy z TEUL, klienci mogą liczyć, że firma zaproponuje własny system logistyczny, ale jest również w stanie dostosować się do istniejących już systemów logistycznych. 

Firma gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych ładunków, dysponując odpowiednimi ubezpieczeniami przewoźnika oraz spedytora. Ponadto w przedsiębiorstwie wykorzystywany jest system całodobowego monitoringu floty samochodowej, dzięki czemu w razie kryzysowej sytuacji pracownicy mogą reagować natychmiast. Ryzyko wystąpienia przestojów skutecznie minimalizuje nowa flota samochodów, w której średni wiek auta wynosi zaledwie dwa lata. Oprócz obsługi przedsiębiorstw firma TEUL współpracuje również z klientami indywidualnymi, zapewniając im również wysoki poziom swoich usług. Każdy przedsiębiorca uzależniony od wysyłki i odbioru towarów wie, jak duże znaczenie dla płynności działania takiego przedsiębiorstwa ma współpraca z firmą logistyczną i terminowością jej pracy. Firma TEUL wykonała do tej pory ponad 24 tysiące zleceń dla ponad ośmiu tysięcy klientów z całej Europy, zyskując ich pozytywne rekomendacje. Szukając więc sprawdzonego i niezawodnego partnera w logistyce dostaw, przedsiębiorstwo TEUL to znakomity wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here