Gewerbe w Niemczech bez meldunku

Rejestracja firmy w Niemczech rzeczywiście może przysporzyć wielu problemów osobom, które zamierzają jednak prowadzić działalność na terenie Niemiec. Dzięki pomocy świadczonej przez specjalne firmy, procedurę założenia firmy u naszych zachodnich sąsiadów można przejść bez najmniejszych kłopotów, a co więcej relatywnie szybciej, ponieważ zajmują się tym specjaliści. Można wyszukać specjalnych firm, które zakładają działalność pod własnym adresem.

Firma w Niemczech bez meldunku

Aby rejestracja firmy w Niemczech bez meldunku przebiegła bez problemów, warto skorzystać z oferowanych usług. W ramach zakładania działalności gospodarczej niemiecki Urząd Skarbowy może bowiem wymagać posiadania telefonu stacjonarnego, który traktowany jest jako rodzaj dodatkowej weryfikacji rzeczywistej rejestracji firmy w Niemczech, ale też nawet w czasie jej prowadzenia. Polecane firmy zapewniają adres do rejestracji działalności, jak również fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy, czyli dokładnie też prowadzenie księgowości, która może okazać się dla młodych przedsiębiorców mocno skomplikowana.

Samozatrudnienie w Niemczech

Jedyne, czego potrzebują Polacy, aby skorzystać z powyższych usług to posiadanie polskiego adresu zamieszkania. Usługodawcy kolejno umożliwiają założenie działalności gospodarczej w Niemczech i pracę na własny rachunek. Decydując się na tego typu usługi uzyskać można:

  • potrzebną pomoc w kompleksowej obsłudze i prowadzeniu firmy bez meldunku w Niemczech
  • wizytówki, pieczątki, jak również kartę do telefonu LEBARA umożliwiającą swobodny kontakt z rodziną
  • adres do rejestracji i prowadzenia własnej firmy na terenie Niemiec

Powyższe korzyści niosą ze sobą oszczędności przy zakładaniu jednoosobowych firm na terenie Niemiec. Usługi są warte szczególnej uwagi, gdy potrzebujemy samozatrudnienia w Niemczech, a nie posiadamy tam stałego meldunku.

Gewerbe w Niemczech bez meldunku

Firmy użyczające niemieckiego adresu dla firm – co jeszcze można zyskać?

Oprócz powyższych atutów wynikających ze skorzystania z usług firm użyczających niemieckiego adresu do założenia działalności, mamy zapewnione:

  • przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów w tym przede wszystkim adres dla siedziby naszej firmy
  • fachowe doradztwo dotyczące założenia działalności bez meldunku na terytorium Niemiec
  • pomoc w wypełnieniu dokumentacji wymaganych przez urzędy
  • obsługę korespondencji
  • dopilnowanie wszelkich formalności i terminów

Założenie i rejestracja firmy w Niemczech – czego potrzebujemy?

Do założenia oraz rejestracji firmy w Niemczech potrzebny jest przede wszystkim dowód osobisty. Korzystając z usług firm zapewniających adres do rejestracji, nie trzeba mieszkać na terenie Niemiec. Wszelkie sprawy urzędowe związane z meldunkiem załatwi za nas powyższa firma. Ta poza tym zapewni gwarantuje zainteresowanym wszelkie informacje na temat działalności opiekunki pracującej w firmie w Niemczech bez meldunku, ponieważ ten rodzaj działalności jest obecnie najbardziej powszechny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here