Gdzie zamówić kuriera do Niemiec

Listy i paczki do Niemiec to jedne z najczęściej nadawanych w naszym kraju przesyłek zagranicznych. Wynika to głównie z faktu, że za zachodnią granicą Polski zdecydowało się mieszkać i pracować wielu naszych rodaków. Przesyłka do Niemiec to najprostsza forma przekazania bliskim i znajomym potrzebnych im towarów, brakujących rzeczy osobistych i wieści. W naszym wpisie podpowiadamy, jak i gdzie zamówić kuriera do Niemiec, by wysłanie paczki nie wydrenowało kieszeni oraz zdradzamy, ile przesyłka do Niemiec może kosztować.

Kurierska przesyłka do Niemiec – gdzie można ją nadać?

Paczki do Niemiec dostarczane drogą kurierską to najwygodniejsza, a zarazem najbezpieczniejsza forma wysyłki. Zagraniczne przesyłki kurierskie szybko dochodzą do odbiorcy, kosztują mniej niż np. przesyłki pocztowe, a ich cenę możemy dokładnie ocenić jeszcze przed nadaniem. W praktyce wystarczy kilka minut i dostęp do internetu, by zamówić kuriera do Niemiec. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie i chcesz mieć pewność, że powierzasz paczkę w dobre ręce, rozważ nadanie zagranicznej paczki poprzez sprawdzonego i taniego pośrednika usług kurierskich. Szybkie i tanie przesyłki do Niemiec znajdziesz na stronie: AlleKurier.pl. Firma AlleKurier to broker usług kurierskich, w którego ofercie znajdziesz wszystkich największych przewoźników z kraju i ze świata, a ceny nadawania przesyłek są wyjątkowo atrakcyjne – paczkę możesz wysłać nawet 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Aby nadać paczkę do Niemiec z AlleKurier, nie musisz nigdzie biegać ani stać w kolejkach. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz na stronie https://allekurier.pl/. Informacje, które wpiszesz w puste pola formularza, m.in. wymiary przesyłki, jej waga, kraj nadania i doręczenia, pozwolą Ci uzyskać błyskawiczną i bezpłatną wycenę nadania paczki i ustalić przybliżony termin jej doręczenia. Zamówienie kuriera do Niemiec możesz wygodnie opłacić online, a potem kurier odbierze paczkę w wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu, w pracy lub w punkcie nadań i Twoja przesyłka do Niemiec bez niepotrzebnej fatygi z Twojej strony wyruszy w drogę.

Jak długo trwa dostarczenie paczki do Niemiec?

Dzięki temu, że nadana przez Ciebie paczka nie musi pokonywać dużej odległości, a kurierzy mają doskonale opanowany ten często wybierany kierunek dostaw, możesz liczyć na to, że Twoja przesyłka do Niemiec trafi naprawdę szybko. Standardowy czas doręczenia przesyłki do Niemiec to 1-3 dni. Chociaż jedynie w rzadkich wypadkach dostarczenie trwać nieco dłużej, weź pod uwagę taką możliwość i zaplanuj nadanie paczki do Niemiec odpowiednio wcześnie.

Ile kosztuje kurierska przesyłka do Niemiec?

Koszt nadania przesyłki do Niemiec zależy przede wszystkim od jej rodzaju, rozmiarów i wagi. List będzie zawsze tańszy od paczki, a ta będzie droższa, im jest większa i cięższa. Pamiętaj też, że koszt przesyłki do Niemiec może się zwiększyć, jeśli nieumiejętnie zapakujesz paczkę. Jeśli wysyłane przedmioty zapakujesz w pudełko o nietypowym kształcie albo owiniesz paczkę folią stretch i ona utrudni jej automatyczne sortowanie, Twoja przesyłka do Niemiec zostanie zakwalifikowana jako przesyłka niestandardowa i wyceniona drożej. Podobnie będzie, gdy wysyłane rzeczy włożysz do zbyt dużego pudełka – za paczki o większym rozmiarze cennik przesyłek przewiduje większe opłaty. Najlepiej będzie, gdy zapakujesz przesyłkę w dobrze dobrany do rozmiaru paczki karton w kształcie prostopadłościanu. Jeśli nie chcesz przepłacać ani zgadywać, jakie czekają Cię wydatki, skorzystaj z intuicyjnej wyceniarki na stronie AlleKurier, gdzie możesz wybrać ofertę, która najbardziej Ci odpowiada.

Informacje o wysyłce do Niemiec mogą być również bardzo ważne/przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Jak wiadomo dobrze wypozycjonowany niemiecki E-Commerce potrzebuje szybkiej i bezpiecznej wysyłki.

Jak poprawnie nadać paczkę do Niemiec?

Aby paczka do Niemiec bez problemów dotarła do Twojej rodziny lub przyjaciół, koniecznie zadbaj o prawidłowe jej zaadresowanie. Kiedy nadajesz paczkę do Niemiec przez stronę www, starannie uzupełniaj wszystkie pola formularza i na koniec sprawdź, czy nigdzie nie popełniłeś błędu. Do formularza wprowadza się podstawowe dane, takie jak gabaryty paczki, jej ciężar oraz dane nadawcy i odbiorcy. Nim zatem zabierzesz się za wypełnianie formularza, zważ swoją przesyłkę oraz zmierz jej wysokość, szerokość i długość. Wypełniając formularz zamówienia, będziesz też musiał opisać, co zawiera Twoja paczka. Upewnij się więc, że przedmioty, które wysyłasz, nie są na liście towarów wykluczonych z transportu. Zamawiając kuriera do Niemiec przez internet, możesz również wybrać dodatkowe usługi, np. ubezpieczyć paczkę. Po opłaceniu zlecenia, wydrukuj list przewozowy i umieść go na swojej przesyłce, nim przekażesz ją firmie kurierskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here