Gdzie zamówić kuriera do Niemiec

Listy i paczki do Niemiec to jedne z najczęściej nadawanych w naszym kraju przesyłek zagranicznych. Wynika to głównie z faktu, że za zachodnią granicą Polski zdecydowało się mieszkać i pracować wielu naszych rodaków. Przesyłka do Niemiec to najprostsza forma przekazania bliskim i znajomym potrzebnych im towarów, brakujących rzeczy osobistych i wieści. W naszym wpisie podpowiadamy, jak i gdzie zamówić kuriera do Niemiec, by wysłanie paczki nie wydrenowało kieszeni oraz zdradzamy, ile przesyłka do Niemiec może kosztować.

Kurierska przesyłka do Niemiec – gdzie można ją nadać?

Paczki do Niemiec dostarczane drogą kurierską to najwygodniejsza, a zarazem najbezpieczniejsza forma wysyłki. Zagraniczne przesyłki kurierskie szybko dochodzą do odbiorcy, kosztują mniej niż np. przesyłki pocztowe, a ich cenę możemy dokładnie ocenić jeszcze przed nadaniem. W praktyce wystarczy kilka minut i dostęp do internetu, by zamówić kuriera do Niemiec. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie i chcesz mieć pewność, że powierzasz paczkę w dobre ręce, rozważ nadanie zagranicznej paczki poprzez sprawdzonego i taniego pośrednika usług kurierskich. Szybkie i tanie przesyłki do Niemiec znajdziesz na stronie: AlleKurier.pl. Firma AlleKurier to broker usług kurierskich, w którego ofercie znajdziesz wszystkich największych przewoźników z kraju i ze świata, a ceny nadawania przesyłek są wyjątkowo atrakcyjne – paczkę możesz wysłać nawet 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Aby nadać paczkę do Niemiec z AlleKurier, nie musisz nigdzie biegać ani stać w kolejkach. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz na stronie https://allekurier.pl/. Informacje, które wpiszesz w puste pola formularza, m.in. wymiary przesyłki, jej waga, kraj nadania i doręczenia, pozwolą Ci uzyskać błyskawiczną i bezpłatną wycenę nadania paczki i ustalić przybliżony termin jej doręczenia. Zamówienie kuriera do Niemiec możesz wygodnie opłacić online, a potem kurier odbierze paczkę w wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu, w pracy lub w punkcie nadań i Twoja przesyłka do Niemiec bez niepotrzebnej fatygi z Twojej strony wyruszy w drogę.

Jak długo trwa dostarczenie paczki do Niemiec?

Dzięki temu, że nadana przez Ciebie paczka nie musi pokonywać dużej odległości, a kurierzy mają doskonale opanowany ten często wybierany kierunek dostaw, możesz liczyć na to, że Twoja przesyłka do Niemiec trafi naprawdę szybko. Standardowy czas doręczenia przesyłki do Niemiec to 1-3 dni. Chociaż jedynie w rzadkich wypadkach dostarczenie trwać nieco dłużej, weź pod uwagę taką możliwość i zaplanuj nadanie paczki do Niemiec odpowiednio wcześnie.

Ile kosztuje kurierska przesyłka do Niemiec?

Koszt nadania przesyłki do Niemiec zależy przede wszystkim od jej rodzaju, rozmiarów i wagi. List będzie zawsze tańszy od paczki, a ta będzie droższa, im jest większa i cięższa. Pamiętaj też, że koszt przesyłki do Niemiec może się zwiększyć, jeśli nieumiejętnie zapakujesz paczkę. Jeśli wysyłane przedmioty zapakujesz w pudełko o nietypowym kształcie albo owiniesz paczkę folią stretch i ona utrudni jej automatyczne sortowanie, Twoja przesyłka do Niemiec zostanie zakwalifikowana jako przesyłka niestandardowa i wyceniona drożej. Podobnie będzie, gdy wysyłane rzeczy włożysz do zbyt dużego pudełka – za paczki o większym rozmiarze cennik przesyłek przewiduje większe opłaty. Najlepiej będzie, gdy zapakujesz przesyłkę w dobrze dobrany do rozmiaru paczki karton w kształcie prostopadłościanu. Jeśli nie chcesz przepłacać ani zgadywać, jakie czekają Cię wydatki, skorzystaj z intuicyjnej wyceniarki na stronie AlleKurier, gdzie możesz wybrać ofertę, która najbardziej Ci odpowiada.

Jak poprawnie nadać paczkę do Niemiec?

Aby paczka do Niemiec bez problemów dotarła do Twojej rodziny lub przyjaciół, koniecznie zadbaj o prawidłowe jej zaadresowanie. Kiedy nadajesz paczkę do Niemiec przez stronę www, starannie uzupełniaj wszystkie pola formularza i na koniec sprawdź, czy nigdzie nie popełniłeś błędu. Do formularza wprowadza się podstawowe dane, takie jak gabaryty paczki, jej ciężar oraz dane nadawcy i odbiorcy. Nim zatem zabierzesz się za wypełnianie formularza, zważ swoją przesyłkę oraz zmierz jej wysokość, szerokość i długość. Wypełniając formularz zamówienia, będziesz też musiał opisać, co zawiera Twoja paczka. Upewnij się więc, że przedmioty, które wysyłasz, nie są na liście towarów wykluczonych z transportu. Zamawiając kuriera do Niemiec przez internet, możesz również wybrać dodatkowe usługi, np. ubezpieczyć paczkę. Po opłaceniu zlecenia, wydrukuj list przewozowy i umieść go na swojej przesyłce, nim przekażesz ją firmie kurierskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here