Shoper integracje

0
2157

Shoper to funkcjonująca od przeszło 13 lat na rynku, najczęściej wybierana przez klientów platforma E-Commerce w Polsce. Jest ukierunkowanym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników pragnących szybko rozpocząć swoją karierę w Internecie, jak i dla poszukujących elastycznego narzędzia do budowy platformy handlu przez Internet. Klienci, którzy wybierają Shoper cenią przede wszystkim doświadczenie, rozwój aplikacji oraz cenę i wsparcie, które oferowane jest przez stałą obsługę profesjonalistów w razie problemów czy wątpliwości. Shoper daje możliwość następujących integracji :

Aktualizacje cen z wybranego cennika Subiekt GT do Shoper

Synchronizuje automatycznie koszty między cennikami zawartymi w Subiekt GT i Shoper. Ponadto przyspiesza i aktualizuje procesy funkcjonowania stworzonego sklepu. Po takich ewolucjach nie trzeba również martwić się o odpowiednią jakość świadczenia usług,

Podobnie jak w poprzednich integracjach ceny rozpoczynają się od 50 zł. Producenci oprogramowania oferują możliwość przetestowania ich za darmo na okres 30 dni.

Aktualizacja stanów magazynowych z Subiekt GT do Shoper

Główną misją tej aktualizacji jest synchronizacja stanów magazynów pomiędzy określonym magazynem z Subiekt GT, a magazynem istniejącym w platformie Shoper.

Wtyczka gwarantuję optymalizację procesów i oszczędność czasu pracowników. Dodatkowo umożliwia aktualizację faktycznych stanów produktów w magazynie Shoper. Każdy zainteresowany ma możliwość, aby dostosować konfigurację w zależności do swoich potrzeb. Wszystkie zachodzące procesu są zapisywane w tak zwanej chmurze, która nie pozwoli, aby notatki zagubiły się w chaosie na biurku. Aby funkcjonowała poprawnie muszą zostać spełnione dokładnie te same co w poprzedniej integracji.

Omawiana integracja rozpoczyna swoje ceny od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacja stanów magazynowych z Comarch Optima do Shoper

Umożliwia automatyczne aktualizowanie stanów produktów w magazynie Shoper.

Aby właściwie funkcjonowała należy sprecyzować, z którego magazynu Comarch ERP Optima będzie pobrany stan magazynowy, przy czym warunkiem jest istnienie symbolu magazynu w Comarch ERP Optima oraz określenie mapowania produktów zawartych w magazynach Shoper i Comarch ERP Optima.

Kolejnym aspektem, który musi zostać spełniony jest powiązanie produktów tabelą w Comarch Optima i BaseLinker.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Integracje z innymi systemami

Integracja z systemem Enova365

Głównym zadaniem jest wysyłka towarów (wraz z dopasowanymi zdjęciami) i przypasowanie ich do grupy magazynów w e-sklepach oraz ich faktycznych stanów (np. czy produkt jest anulowany lub wysłany). Ponadto aktualizuje i pobiera z nich zamówienia.

Pobiera zadania z synchronizuje i przygotowuje dany w postaci XML do wysłania. Wywołuje kod API, przekazuje dane w postaci parametrów. Finalnie odbiera odpowiedzi i tworzy powiązane zapisy.

Integracja z Iluo

Umożliwia kooperacje z nieograniczoną liczbą sklepów mających kontakt z Shoper. Dostosowuje parametry i reguły wymiany informacji, dla każdego z nich.

Dla obu stron integruje produkty, ich warianty i parametry kategorii.

Aktualny stan bazy ILUO może być uaktualniony również w bazie Shoper.

Importuje zamówienia po określonej dacie.

Automatyzuje import danych indywidualnych lub wszystkich klientów, w momencie importu zamówień. Kolejnym atutem jest definiowanie algorytmu, wybierając odpowiedni magazyn do określonego zamówienia.

Przekształca zamówienia w dowolny dokument handlowy (np. paragon czy fakturę).

Źródło: https://sellintegro.pl/17-shoper

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here