Najlepsze gry na Nintendo Switch dla małych dzieci 2022

Jeśli kochasz gry wideo, są szanse, że chcesz, aby twoje dziecko też je kochało. Na szczęście Nintendo Switch może być najbardziej przyjazną dla rodziny konsolą. Ma bogactwo przyjaznych dla dzieci gier, które możesz przekazać dzieciom wystarczająco starym, aby bezpiecznie obsługiwać kontrolery, nie martwiąc się o to, w co mogą się dostać, tak długo, jak wybierzesz odpowiednie gry. Jeśli twój mały człowiek jest wystarczająco stary, aby manipulować kontrolerem i zrozumieć, jak obsługiwać Switch, to ta lista jest dla ciebie. Oto najlepsze gry na Switcha dla dzieci.

Captain Toad: Treasure Tracker – Nintendo Switch

Captain Toad: Treasure Tracker to urocza, słodka i wymagająca gra logiczna dla każdego wieku, a małe dzieci również mogą się nią cieszyć. Captain Toad bada sprytne poziomy 3D przypominające dioramę, chodząc po nich, podczas gdy gracz obraca kamerę i próbuje poprowadzić go do celu, zbierając klejnoty i monety po drodze. Część uroku gry Captain Toad polega na tym, że dotarcie do końca każdego poziomu jest łatwe, ale znalezienie wszystkich przedmiotów do zebrania stanowi wyzwanie, dzięki czemu gra przemawia do szerokiego grona odbiorców w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. Jest to również świetna gra do gry z dzieckiem za pomocą trybu kooperacji, aby wskazać ukryte obszary i pomóc poprowadzić je przez poziomy! Więcej o tej grze dowiesz się na https://techpolska.pl/

Pokémon Let’s Go! Pikachu i Eevee

Jeśli masz małe dziecko, które lubi Pokémon Quest lub Pokémon Go i chce dostać się do głównej serii gier, Pokémon Let’s Go Pikachu lub Eevee jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. Te gry skupiają się bardziej na łapaniu Pokémonów za pomocą systemów podobnych do tych w Pokémon Go, wykorzystują kontrolery ruchu Joy-Con do rzucania Poke Balls i mają znacznie bardziej wyrozumiałe bitwy i systemy EXP. Możesz także cieszyć się grą jako dorosły, mając jednocześnie dziecko, które dołączy do Ciebie jako gracz nr 2! Będziesz miał kontrolę nad tym, gdzie idziesz i co robisz, ale dzieci mogą pomagać w walce i przechwytywaniu Pokémonów oraz tworzyć własną drużynę przyjaciół potworów.

Yoshi’s Crafted World na Nintendo Switch

Grasz jako miękki, filcowy Yoshi w spreparowanym królestwie, pokonując kolejne poziomy, znajdując przedmioty do zebrania i przebierając się w urocze kartonowe kostiumy, aby uniknąć zranienia przez wrogów. Oprócz łatwości, z jaką możesz unikać trafień, możesz też w każdej chwili włączyć w grze tryb Mellow Mode, który doda Yoshi’emu skrzydeł i pokaże, gdzie są ukryte sekrety, więc nie musisz się martwić, że spadniesz z klifów lub przegapisz Smiley Flowers! I podobnie jak w przypadku niektórych innych platformówek Nintendo, drugi gracz może dołączyć w dowolnym momencie, dzięki czemu dwójka dzieci może grać razem lub rodzic może łatwo poprowadzić dziecko przez grę.

Luigi’s Mansion 3 na Nintendo Switch

Pasujące dla młodszego brata najbardziej znanego na świecie, aby być na tej liście. Twoje młodsze rodzeństwo mogło nie grać w Luigi’s Mansion 1 lub 2, ale to jest całkowicie ok. Luigi’s Mansion 3 to samodzielna przygoda, w której Luigi po raz kolejny ma za zadanie oczyścić z paranormalnych patronów nawiedzony hotel. Jest to jeden z najlepiej wyglądających tytułów na systemie, a jego proste sterowanie i koncepcja sprawią, że opanowanie kontroli będzie łatwe. W grze dostępny jest także lokalny co-op dla dwóch graczy oraz lokalny i sieciowy multiplayer dla ośmiu graczy. Chcesz poznać więcej tytułów – odwiedź https://techpolska.pl/najlepsze-gry-dla-dzieci-na-nintendo-switch/

Minecraft na Nintendo Switch

Gra sandbox z otwartym światem wydaje się po prostu rosnąć. Obecnie najlepiej sprzedająca się gra wszech czasów, Minecraft przeszedł długą drogę od swoich skromnych początków w Javie. W Minecraft gracze odkrywają blokowy, proceduralnie generowany świat 3D z nieskończonym terenem, gdzie gracze mogą budować, wydobywać i odkrywać do woli. Można również grać z przyjaciółmi bez względu na to, na jakiej konsoli są. Nie bez powodu dzieci kochają Minecrafta – pozwala on wznieść się ich kreatywności na nowe wyżyny i zbliża ich do przyjaciół w nowy i ekscytujący sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here