Nieopodal Szczecina – miasta polskiego, znajduje się granica z innym państwem – Niemcami. Stolicą Niemiec jest Berlin. Wybierając się za granicę, obok miasta szczecińskiego trzeba pamiętać o wymianie waluty na Euro. Ludność Niemiec wynosi osiemdziesiąt jeden milionów osiemdziesiąt trzy tysiące sześćset. Osoby tam żyjące muszą mieszkać na powierzchni trzystu pięćdziesięciu siedmiu tysięcy trzystu czterdziestu kilometrów kwadratowych.

W Niemczech warto zwiedzić liczne zabytki i nowoczesne technologiczne muzea. Wybierając się do Niemiec samochodem i będąc miłośnikiem trunków dobrze jest wziąć pod uwagę ile alkoholu we krwi dla osoby prowadzącej samochód dopuszcza się właśnie w Niemczech, jest to pół promila. Miłośnicy długich tras mogą cieszyć się w Niemczech dwunastoma i osiem dziesiątych tysięcy kilometrów autostrad.

Niemcy słyną ze swojej dokładności dlatego warto wybrać się do różnorodnych producentów samochodów osobowych ale również tych sportowych. Dobrze jest również zaopatrzyć się w różnego rodzaju mechaniczne akcesoria – Niemcy słyną z kunsztu wykonania mechanizmów, oraz dobrego rozumienia fizyki i mechaniki kwantowej. Spraw sobie prezent, nie tylko turystyczny ale również różnego rodzaju urządzeń. Technologia i muzea oraz historyczne miejsca, typu mur Berliński to podstawa zwiedzania państwa Niemcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here