Kombajn kosmetyczny to wsparcie dla pacjenta i kosmetologa

0
1676

Dziś salony piękności, które dbają o zadowolenie klientów, tworzą prawdziwą sztukę dzięki nowoczesnym wysokiej, jakości urządzeniom i wybranemu wykwalifikowanemu personelowi. Odwiedzający salony piękności coraz częściej wykazują zainteresowanie technikami sprzętowymi.

Trend ten stale rośnie, proporcjonalnie do pojawiania się nowych możliwości i technik w kosmetologii. Najpopularniejsze usługi kosmetologiczne wykonywane są przy użyciu innowacyjnych projektów. Dziś kosmetolodzy nie muszą osobno kupować urządzeń do określonej procedury, ponieważ zamiast kilku urządzeń można kupić wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny.

Co to jest kombajn kosmetyczny?

Jest to specjalne urządzenie, które ma zestaw podstawowych funkcji potrzebnych w kosmetologii. Czy jest on naprawdę przydatny? Wszystko sprowadza się do praktyczności i oszczędności miejsca. Ponieważ w kombajnie kosmetycznym połączonych jest kilka funkcji jednocześnie, dzięki niemu kosmetolog może zorganizować swoje miejsce pracy. Zamiast nabywać wiele urządzeń kosmetycznych, właściciel salonu, może po prostu kupić jeden kombajn, który zastąpi różny sprzęt o podobnej funkcji.

Zalety kombajnu kosmetycznego

Najbardziej optymalną opcją dla każdego salonu są kombajny kosmetyczne. Jest to kompleksowy sprzęt, dzięki któremu można wykonać wiele poszukiwanych przez pacjentów zabiegów kosmetologicznych. Uniwersalne urządzenia wielofunkcyjne są ekonomiczne, bezpieczne i łatwe w obsłudze, mają nowoczesny design.

   Kombajny kosmetyczne są kompaktowe, łatwe w użyciu i w zależności od modelu, mają niezbędny zestaw opcji. Urządzenia o minimalnej funkcjonalności są małe i można je zainstalować w dowolnym dogodnym miejscu. Urządzenia wielofunkcyjne mogą być instalowane na specjalnie zaprojektowanych stojakach, które w większości przypadków są wyposażone w kółka do poruszania się po salonie kosmetologicznym. Kombajn kosmetyczny pozwala wykonywać szeroki zakres skutecznych i bezpiecznych procedur. Z jego pomocą można przeprowadzić kurację antycellulitową, wykonać peeling ultradźwiękowy lub mezoterapię tlenową i wiele więcej.

Zakres funkcji kombajnu kosmetologicznego

   Kombajn kosmetyczny może być wyposażony w funkcje elektrokoagulacji, dermomasażu, złuszczania ultradźwiękowego, peelingu z infuzją tlenową, laserowej redukcji tkanki tłuszczowej i innych zabiegów kosmetologicznych w celu odmładzania, regeneracji i leczenia skóry. Oczywiście im bardziej funkcjonalne jest urządzenie, tym wyższa jest jego cena, ale jest to uzasadnione w porównaniu z kosztami urządzeń przeznaczonych do jednej procedury.

Kombajn kosmetyczny

Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są w wiele funkcji do pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki wyposażeniu salonu medycyny estetycznej w taki sprzęt kosmetolog może przeprowadzać zabiegi, w wyniku, których pacjent osiąga znaczną poprawę jakości skóry. Charakterystyczną cechą kombajnu kosmetycznego jest możliwość uwzględnienia indywidualnych cech: stanu i rodzaju skóry, wieku itp. Urządzenia są wyposażone w kombinację funkcji wybieranych indywidualnie dla każdego pacjenta.

Przeznaczenie kombajnu kosmetycznego

Ostatnie zmiany w urządzeniach kosmetologicznych i profesjonalnym sprzęcie medycznym mają na celu ułatwienie kosmetologom wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, liftingujących, odchudzających. Specjaliści stosujący kombajny kosmetyczne podczas zabiegów osiągają znakomite wyniki. Pod koniec procedury twarz pacjenta jest nasycona wilgocią, sucha skóra staje się bardziej nawilżona i młodzieńcza, a tłusta skóra jest znormalizowana. Osoby odwiedzające salony medycyny estetycznej zauważają, że ich twarz po zabiegach wygląda na wypoczętą i zdrową. Korzystając z urządzenia wielofunkcyjnego, kosmetolog pomaga od razu pozbyć się wielu problemów. Na przykład użycie mikroprądów i ultradźwięków pomaga osiągnąć efekt liftingu bez konieczności udawania się do chirurga plastycznego.

Funkcjonalny kombajn kosmetyczny

Urządzenie wielofunkcyjne to możliwość wykonywania wielu usług, takich jak:

  • Terapia przeciwstarzeniowa (likwidacja opadania tkanek miękkich, wzmocnienie szkieletu skóry, lifting konturu twarzy, likwidacja powierzchownych i zmniejszenie nasilenia głębokich zmarszczek).
  • Korekta zmian potrądzikowych (wygładzenie blizn, zmniejszenie plam pozapalnych).
  • Terapia cellulitu, wygładzenie rozstępów, eliminacja lokalnych złogów tłuszczu, modelowanie sylwetki.
  • Modelowanie figury po metodach lipolitycznych.
  • Zwiększenie jędrności i elastyczności, poprawa koloru skóry twarzy i ciała.

Kombajn kosmetyczny stanie się doskonałym asystentem kosmetologa w jego pracy. Pozwala na oczyszczanie, tonizowanie, różne zabiegi, takie jak mikroprądy, jonoforeza, sonoforeza. Aby zachować konkurencyjność, nowoczesny salon kosmetologiczny musi zapewnić pacjentom możliwość poddania się różnorodnym zabiegom. Biorąc pod uwagę szeroki zakres usług i ograniczony rozmiar salonów, wybór kombajnu kosmetycznego staje się bardzo ważnym zagadnieniem. W końcu nie tylko, jakość, ale także liczba usług, dzięki którym salon może zadowolić odwiedzających, zależy od tego, jak praktyczne i funkcjonalne będzie to urządzenie.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here